Age of Heroes: Conquest

Age of Heroes: Conquest

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sıra Tabanlı Aksiyon Savaş Oyunu

Age of Heroes: Conquest ile sizleri klasik bir savaş oyunu bekliyor..

Windows bilgisayarlarınızda oynamanız adına hazırlanmış klasik tabanlı bir savaş sisteminin yer aldığı fantastik bir oyundur. Fantastik bir dünyanın kapılarının sonuna kadar açıldığı bu oyunda bu dünyaya konuk oluyoruz. Ardından karanlık güçler ve canavarlar tarafından tehdit başlıyor. Kahramanlar bu nedenle göreve çağrılıyor.

Savaş için start veriliyor. Oyunda bu savaşta kahramanlarımızı seçmemiz mümkün. Kendi maceramıza atılacağımız Age of Heroes: Conquest oyununfa oyuncular farklı kahramanları bir araya getirip kendi takımlarını oluşturabiliyor.

Ayrıca oyunda bulunan kahramanlarımızı iyi bir şekilde yönetmek bize kalıyor. Taktiksel bir yapı kazanan bu oyunda sıra tabanlı savaş sistemi bizlere eşlik ediyor. Satranç maçı gibi hamlelerinizi düşünerek yapabileceğiniz oyunda ayrıca rakibimizin hamlelerine doğru saldırılarla karşılık vermemiz gerekiyor. Son derece iyi bir şekilde savaşıp oyun içine açıklarımızı kapatabilir rakibimizin hamlelerine göre doğru saldırıları gerçekleştirebiliriz. 

Age of Heroes: Conquest oyununda dilerseniz loncalara katılabilir yada loncalar oluşturabilirsiniz. Oyun içerisinde canavarlara karşı savaşabileceğiniz gibi arenaya çıkıp diğer oyuncuların takımlarıyla kendi kahraman takımınızı da savaştırabilirsiniz. Genel olarak etkileyici bir savaş atmosferi yer aldığı için Age of Heroes: Conquest oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Age of Heroes: Conquest Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.33 GHz x86 tabanlı işlemci

- 1 GB RAM

- 300 MB boş depolama alanı

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,224
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?