Alarmlı Sayısal Saat

Alarmlı Sayısal Saat indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Çalar Saat Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Alarmlı Sayısal Saat programı sayesinde dijital saat sahibi olabilirsiniz. Türkçe arayüze sahip olan Alarmlı Sayısal Saat programı masaüstünüzde kullanabileceğiniz bir alarmlı dijital saat servisidir. 

Alarm özelliğiyle belirlenen saatte seçimize bağlı olarak bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Sesli uyarı sunan Alarmlı Sayısal Saat programıyla uyarı seslerini değiştirebilirsiniz. Saat başında uyarı vermesini sağlayabilen Alarmlı Sayısal Saat programı hanelerin rengini kırmızı, mavi ve yeşil olarak değiştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Kurulum gerektirmeyen Alarmlı Sayısal Saat programı güncel saat ve tarihi görüntüleyebilirsiniz. NT tabanlı işletim sistemlerinde ortaya çıkan bilgisayarı kapatma sorunlarının giderildiği Alarmlı Sayısal Saat programı ayrıntılı yardım dosyasıyla beraber geliyor. Kullanım açısından kolay olan Alarmlı Sayısal Saat programı sorunsuz bir çalışma sunmaktadır. Eğer sizde dijital bir alarma gerek duyuyorsanız Alarmlı Sayısal Saat programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
2.11
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,962
HEMEN İNDİR (1.81 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?