Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Alarmlı Sayısal Saat
Çalar Saat Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Alarmlı Sayısal Saat programı sayesinde dijital saat sahibi olabilirsiniz. Türkçe arayüze sahip olan Alarmlı Sayısal Saat programı masaüstünüzde kullanabileceğiniz bir alarmlı dijital saat servisidir. 

Alarm özelliğiyle belirlenen saatte seçimize bağlı olarak bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Sesli uyarı sunan Alarmlı Sayısal Saat programıyla uyarı seslerini değiştirebilirsiniz. Saat başında uyarı vermesini sağlayabilen Alarmlı Sayısal Saat programı hanelerin rengini kırmızı, mavi ve yeşil olarak değiştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Kurulum gerektirmeyen Alarmlı Sayısal Saat programı güncel saat ve tarihi görüntüleyebilirsiniz. NT tabanlı işletim sistemlerinde ortaya çıkan bilgisayarı kapatma sorunlarının giderildiği Alarmlı Sayısal Saat programı ayrıntılı yardım dosyasıyla beraber geliyor. Kullanım açısından kolay olan Alarmlı Sayısal Saat programı sorunsuz bir çalışma sunmaktadır. Eğer sizde dijital bir alarma gerek duyuyorsanız Alarmlı Sayısal Saat programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.11
BOYUT
1.81 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,219
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.