Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Alien Swarm: Reactive Drop

reklam

Ücretsiz Online Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Alien Swarm: Reactive Drop ile aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Alien Swarm: Reactive Drop ile farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Farklı senoryalar ile düzenlenmiş olan oyun diğer oyuncularla birlikte co-op oynayarak tamamlamaya çalışıyorlar. Bununla birlikte PvP savaşlarında ise farklı modlar ile daha iyi bir deneyim kaçınılmaz oluyor. 

Oyun içerisinde farklı silahları kullanarak bununla birlikte birçok farklı modu indirip oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kuş bakışı kamera açısıyla oynanan top down shooter türündeki online aksiyon oyununda farklı senaryolara yer verilmiş. PvP savaşlarının yer aldığı oyunda istediğiniz modu seçebilirsiniz.

Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de diğer oyuncularla birlikte oyunu oynayabilirsiniz. Source oyun motoruyla geliştirilen Alien Swarm: Reactive Drop oyunu düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için eski bilgisayarlarda bile raharlıkla oynanabilir. 

Eğer sizde bu tarz aksiyon oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Alien Swarm: Reactive Drop'u Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,149
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.