Alien Swarm: Reactive Drop

Alien Swarm: Reactive Drop

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Online Aksiyon Oyunu

Alien Swarm: Reactive Drop ile aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Alien Swarm: Reactive Drop ile farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Farklı senoryalar ile düzenlenmiş olan oyun diğer oyuncularla birlikte co-op oynayarak tamamlamaya çalışıyorlar. Bununla birlikte PvP savaşlarında ise farklı modlar ile daha iyi bir deneyim kaçınılmaz oluyor. 

Oyun içerisinde farklı silahları kullanarak bununla birlikte birçok farklı modu indirip oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kuş bakışı kamera açısıyla oynanan top down shooter türündeki online aksiyon oyununda farklı senaryolara yer verilmiş. PvP savaşlarının yer aldığı oyunda istediğiniz modu seçebilirsiniz.

Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de diğer oyuncularla birlikte oyunu oynayabilirsiniz. Source oyun motoruyla geliştirilen Alien Swarm: Reactive Drop oyunu düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için eski bilgisayarlarda bile raharlıkla oynanabilir. 

Eğer sizde bu tarz aksiyon oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Alien Swarm: Reactive Drop'u Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,186
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?