Dragon Mania Efsaneleri

Dragon Mania Efsaneleri

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Efsanevi Ejderha Oyunu

Ejderlere can verip onları efsanevi bir savaşa hazırlaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Dragon Mania Efsaneleri oyununda Ejderistan'ı yeniden inşa etmeniz ve bu şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Sevimli ejder yavruları yetiştirmeniz gereken oyunda vikinglere karşı güçlü savaşçılar olarak eğitip ülkeye kavuşmanız gerekiyor. 

Etkileşimli en iyi ejderleri yetiştirmeniz gereken oyunda ejderler benzersiz bir şekilde düşünülmüş olup 100 farklı ejder türü bulundurmaktadır. Efsanevi savaşçıların yer aldığı başarılı bir oyun olup farklı ejder türlerini de keşfederek ilerleyebiliyorsunuz. Zafer elde edebilmek için oyun içerisinde yapabileceğinizin en iyi keşfetmek. Kendi yolunuzu çizerek 100'den fazla ilgi noktası bulunan uçsuz bucaksız dünyayı keşferek devam etmeniz gerekiyor.

Ejderistan oyuncularını dilerseniz ziyaret edebiliyor yahut onlarla arena yaparak karşılaşmalar yapabilirsiniz. En güçlü ejderlerinizi rakiplerinize karşı kullanmalı ve bundan zafer elde etmeniz gerekli. Vikinglere karşı güçlü savaşçılar eğiterek ülkenize kavuşmanız gerekiyor. Etkileşimli benzersiz başarılı bir oyun olup Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.4.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,940
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?