GT Game: Racing For Speed

GT Game: Racing For Speed indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Hız Araba Yarış Oyunu

Direksiyonun başına geçip profesyonel rakiplere karşı yarışmaya hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış GT Game: Racing For Speed oyununda direksiyonun başına geçerek diğer rakiplerinize karşı gücünüzü göstermeniz gerekiyr. Profesyonel yarış için ayarlanmış 5 farklı spor arabanın yer aldığı oyunda yarışlar kazanmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Hızınızı olabildiğince arttırıp ilerlemeniz gereken oyunda gerçekçi fizik motoru bizlere eşlik ediyor. 

GT Game: Racing For Speed nasıl oynanır?
Oyuna başlamak için istediğiniz arabadan birini seçin. Ardından kazanmak için tek yol olabildiğince hızlı ve dikkatli bir sürücü olmak. Hızınızı doğru bir şekilde ayarlayıp kaza yapmayıp ilerlemeniz daha iyi olur. Rakipleriniz acımasız bir şeilde sizi geçmek için elinden geleni yapacaktır.

Sizde onlara karşı birinci gelmek için adrenalin dolu anlar yaşayabiliyorsunuz. Neredeyse hiç fren kullanmadan ilerlemeye çalıştığınız oyunda nitrolar da yer alıyor. 

Etkileyici bir atmosferin yer aldığı GT Game: Racing For Speed oyununda istediğiniz aracı özelleştirebilir ve daha güçlü bir araçla ilerleyebilirsiniz. Aşırı hız fizik ve gerçekçi 3D grafiklerin yer aldığı GT Game: Racing For Speed oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,160
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Kaliteli grafikler
  • Etkileyici atmosfer
  • Özelleştirilebilir
EKSİLERİ
  • Daha fazla araç seçeneği olabilirdi