Modern Nişancı - Sniper

Modern Nişancı - Sniper indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Keskin Nişancılık Oyunu

Nişan alıp ateş etmeye hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletler için hazırlanmış Sniper oyununda sizleri tehlikelerle dolu bir dünya bekliyor. Tehlikelere uyanacağınız Sniper oyununda modern bir nişancı olarak mücadele etmeniz gerekiyor. 

Modern topluluğun içerisinde yürürken her an tehlikelerle karşılaşabilirsiniz. Suikastlerle karşı karşıya gelme ihtimalinizin yüksek olduğunu biran olsun unutmamanız gerekiyor. 

Bazen tek bir vuruşla bazende daha fazla vuruşla hedefteki kişiyi öldürmeniz gerekiyor. Keskin nişancılık becerilerinizi göstermeniz gereken Sniper oyununda her görevde meydan okumanız için farklı yüksek kaliteli nişan tüfeği tercihinize sunulacaktır. 

Kaliteli grafiklerle geliştirilmiş olan Sniper oyununda tehlikeler sizde de heyecan yapacak.. İçerisinde 6 farklı mekan, 50'den fazla seviye, gerçek üç boyutlu bir model ve kişiselleştirilmesi mümkün olan 7 silah bulunuyor. Eğer sizde düşmanlarınızı yok etmek için nişan tüfeğinizi kullanmak istiyorsanız Sniper oyununu Android cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.10
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,412
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?