1Password

1Password indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için Güvenli Şifre Yönetme Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz adına hazırlanmış 1Password uygulamasıyla güçlü parolalar oluşturabilir, şifrelerinizi yönetebilir ve saklayabilirsiniz. 

Kolay bir şekilde favori öğelerinize erişebilirsiniz. İhtiyacınız olan şifreler için hızlı aramalar yapabilirsiniz. Kullanıcı adlarını, şifrelerini, kredi kartı bilgilerini, adresleri, notlarınızı ve daha fazlasını saklamanıza yardımcı olmaktadır. Her ne kadar güvenilir bir uygulama olsa da kişisel bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olmanızı öneriyorum. Kullanmakta olduğunuz şifreleri hatırlamakta zorluk çekiyorsanız giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

AES 256-bit şifreleme kullanarak bilgilerinizi güvende tutmayı amaçlamaktadır. Kolay kulanımlı olduğundan dolayı her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Otomatik form doldurma özelliği sayesinde web sitelere giriş bilgilerinizi ve şifrelerinizle hızlı girişler sağlayabilirsiniz. Önemli bilgilere erişim konusunda sizlere yardımcı olacak olan uygulama uçtan uca şifreleme ile güvenli bir alan sunmaktadır. 

Güçlü şifreler oluşturmanıza da yardımcı olmaktadır. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklamak için kullanabileceğiniz 1Password uygulamasını Android cihazınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
6.3.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,652
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?