Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

1Password

reklam

Android için Güvenli Şifre Yönetme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz adına hazırlanmış 1Password uygulamasıyla güçlü parolalar oluşturabilir, şifrelerinizi yönetebilir ve saklayabilirsiniz. 

Kolay bir şekilde favori öğelerinize erişebilirsiniz. İhtiyacınız olan şifreler için hızlı aramalar yapabilirsiniz. Kullanıcı adlarını, şifrelerini, kredi kartı bilgilerini, adresleri, notlarınızı ve daha fazlasını saklamanıza yardımcı olmaktadır. Her ne kadar güvenilir bir uygulama olsa da kişisel bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olmanızı öneriyorum. Kullanmakta olduğunuz şifreleri hatırlamakta zorluk çekiyorsanız giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

AES 256-bit şifreleme kullanarak bilgilerinizi güvende tutmayı amaçlamaktadır. Kolay kulanımlı olduğundan dolayı her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Otomatik form doldurma özelliği sayesinde web sitelere giriş bilgilerinizi ve şifrelerinizle hızlı girişler sağlayabilirsiniz. Önemli bilgilere erişim konusunda sizlere yardımcı olacak olan uygulama uçtan uca şifreleme ile güvenli bir alan sunmaktadır. 

Güçlü şifreler oluşturmanıza da yardımcı olmaktadır. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklamak için kullanabileceğiniz 1Password uygulamasını Android cihazınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.3.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,052
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.