3D Police Motorcycle Race 2016

3D Police Motorcycle Race 2016

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Polis Motosiklet Yarış Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış 3D Police Motorcycle Race oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 3 boyutlu grafiklerin yer aldığı oyunda polis motosikletiyle suçluları yakalamaya çalışıyorsunuz.

Kötü adamları yakalamak için size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Başarılı bir yarış oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Suçlularla savaşarak ilerlemeniz gereken 3D Police Motorcycle Race oyununda suçlular kaçmayı başarmadan onları etkisiz hale getirmeniz gerekmekte. Bu sebepten dolayı motoru kullanırken sürüş yeteneklerinizi de sergilemeniz gerekiyor. 

20 farklı polis görevinin yer aldığı 3D Police Motorcycle Race oyununda görevleri tamamladıkça para kazanmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca kazanmış olduğunuz paralarla yeni polis motorlarının kilidini açabilirsiniz.

Oyun içerisinde motorları kullanmak için ekranın solundaki direksiyonu, freni ve gazı kullanmanız gerekiyor. Sağ taraftaki pedal tuşlarını kullanarak motosikleti kontrol edebiliyorsunuz. 

Grafikleri açısından ortalama bir seviyeye sahip olan oyunda farklı kamera açıları da yer almaktadır. Eğer sizde polisiye oyunlarından hoşlanıyorsanız 3D Police Motorcycle Race'yi Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,014
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?