Acımasız Gangsterler 3D

Acımasız Gangsterler 3D

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Macera Oyunu

Aksiyon ve macera öğelerinin yer aldığı bir oyunda olmaya ne dersiniz?

Android cihazlar için hazırlanmış tehlikeli bir gangster olduğumuz bu oyunda zaman zaman farklı şehirleri ziyaret ediyor, verilen görevleri tamamlamaya çalışıyor, polislerin ve düşmanların korkulu rüyası oluyoruz. 

Grafilkeri 3D olan oyunda tehlikeli düşmanlar kadar sizde tehlikelisiniz. Oyunda sokağa çıkıp sevmediğiniz kişilere yumruk atmaya başlayabilir onlara silahınızla vurabilir. Başkalarının çaldığı kendinin olan arabalara binip kafanın estiğini yapabilirsiniz. Suç işlediğin zaman polislerle başınız belaya girebilir. İki farklı kategoriye ayrılmış olan oyunda 6 farklı türde görev bulunuyor. Size verilen görevleri tamamlayarak oyunun yeni alanlarının kilidini açmanız gerekmektedir. 

10'dan fazla silah seçeneği yahut seviyelere ayrılmış 4 farklı mekan bulunduran oyun her alanda 6 farklı görev veriyor. Zaman zaman gizemli ürünleri toplayarak direkt olarak üst ürünlerle takas yaparak oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz. 

Oyunda istediğinizi yapmakta özgürsünüz. İstediğiniz herşeyi yapabileceğiniz Acımasız Gangsterler 3D oyununda sınırları zorlamak tamamen sizin elinizde. 

Eğer sizde yüksek simülasyonlu bir şehir temasında geçen aksiyon oyunu oynamak istiyorsanız Android cihazınıza Acımasız Gangsterler 3D'yi yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,259
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?