Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

AE 3D Motor
Android için Motosiklet Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz başarılı bir motor yarışı olup diğer yarış oyunlarıyla karşılaştırdığımızda görsel açıdan oldukça geride kalan oyunun oynanışı hakkında aynı şeyi söylemek son derece yanlış olur diye düşünüyorum. 

Hız yapmayı seven oyunseverlerin seveceğine inandığım başarılı bir oyun olup kısa zaman içerisinde müptelası olacaksınız. 

Boş zamanlarınızda keyifli vakit geçirmek için oynayabileceğiniz AE 3D Motor oyununda akan trafiğe aldırı etmeden son hız motosikletinizle ilerlemeniz gerekiyor. İlk bölümlerde her ne kadar trafik yoğunluğu fazla olmasa da diğer bölümlerde araçlar arasından sıyrılmak için fazla çaba sarfetmeniz gerekiyor. 

Orta seviye görsellerinin yanısıra etkileyici sesler bulunduran AE 3D Motor oyununda hızlanmak için ekranın herhangi bir yerine basılı tutmanız yeterli olacaktır. Hızlanmak kadar hızınızı kesmekte kolay. Bunun için tek yapmanız gereken parmağınızı kaldırmanız. Son derece eğlenceli olan oyun gerçek motosikletlerin sesini duyuruyor. Eğer sizde Android cihazınızda motosiklet oyunu oynamak istiyorsanız buyrun o zaman ücretsiz olarak AE 3D Motor oyununu denemeye.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.15
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,150
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.