Age of Kings: Skyward Battle

Age of Kings: Skyward Battle

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Krallık Savaş Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Age of Kings: Skyward Battle oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Kendine özgü yetenekler bulunduran Age of Kings: Skyward Battle oyununda yüzlerce kahraman arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Kahramanınızı seçip dünyayı fethetmeye başlayabilirsiniz. 

İçerisinde farklı yeteneklerin de yer aldığı Age of Kings: Skyward Battle oyununda kahramanlarla birlikler oluşturabilirsiniz. Ardından kaynakları toplayarak savaşta askerlerinize liderlik yapabilirsiniz. Age of Kings: Skyward Battle ile dünya haritasını keşfederek ilerlemeniz de mümkün. Harita üzerinde kaynak yerlerini işgal ederek hükümdarlığı elinize almanız gerekiyor. 

Dilerseniz oyunda arkadaşlarınızla ittifak kurarak birbirinizin bina inşaatlarını ve teknoloji gelişimini hızlandırabilirsiniz. Askerlerinizi toplayarak ilerlemeniz gereken Age of Kings: Skyward Battle oyununda düşmanlarınıza karşı gelmeniz gerekiyor. 

Şehriniz için alternatif görünümler sunan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak oyun içi satın alma öğelerini kullanarak daha iyi bir oyun deneyimi de yaşayabilirsiniz. Eğer sizde savaş oyunlarından keyif alıyorsanız Age of Kings: Skyward Battle'ı mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.31.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,467
GELİŞTİRİCİ
Elex
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?