Akbank Direkt

Akbank Direkt indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Akbank Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Akbank Direkt sayesinde bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank'ın sunduğu yenilikleri öğrenmenize imkan sağlayan uygulama kredi kartınızla ilgili bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Tek bir şifreyle giriş kolaylığı veren uygulama kişiselleştirilmiş bir ana sayfasıyla ön plana çıkıyor. Para transferinden tutun gün içi işlem görüntülemeye yahut kredi işlemlerinden borç ödemeye kadar tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. 

Akbank Direkt şifresi ile yada kredi kartı şifrenizle girişi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama içerisinde dahili döviz hesaplama ve en yakın Akbank şubesini öğrenme gibi modüller de bulunuyor. 

Kredi kartınızla ilk girişi yapmak için kredi kartı son kullanma tarihini, kart numaranısı ve kart şifrenizi girmeniz gerekiyor. Daha sonra yapacağınız girişler için bunlar gerekmeyecek. Akbank Direkt şifrenizle yada sadece kart şifrenizle giriş yapabileceksiniz. 

Kredi kartınızla ilgili kayıt ödemelerine, ödeme talimatlarına, ödemelere, fatura ödemelerine, kredi kartı ödemelerine, şans oyunlarına, OGS ödeme ve GSM TL yükleme gibi kartınızla yapabileceğiniz tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizde Akbank müşterisiyseniz ve bankacılık işlemlerini Android cihazınızdan yapmak istiyorsanız Akbank Direkt uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,127
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?