Asphalt Xtreme: Offroad Racing

Asphalt Xtreme: Offroad Racing indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Hızlı Kamyon Araba Yarış Oyunu

Çölde, dağda, buzullarda, şehirde yarışmaya hazır mısınız?

Asphalt Xtreme: Offroad Racing oyununda adeta bilinmeyene doğru yola çıkıyoruz. Kum tepelerini aşmaya çalışıyor kamyonları geçmek için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Zaman zaman çamurda drift yapıp rakiplerinize karşı en iyisi olmaya çalışıp bitiş çizgisine ilk ulaşan olmanız gerekiyor. Her yarış oyununda olduğu gibi bitiş çizgisine ilk gelen oyunu alır. 

Bünyesinde 35 adeta canavar araç bulunduran Asphalt Xtreme: Offroad Racing oyununda hız tutkunuzu doyasıya yaşamanız mümkün. 7 arazi türünün yer aldığı oyunda tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yepyeni farklı bir yarış deneyimi yaşamanızı amaçlayan oyunda gerçek zamanlı olarak aynı anda 8 oyuncuyla yarışarak heyecanı arttırabilirsiniz.

Herkese açık çevirimiçi çok oyunculu olan oyunda rakipleriniz de en az sizin kadar birinci olmak istiyor. Onlara karşı en iyi olduğunuzu kanıtlamanız iyi bir çaba sarfetmeniz gerekiyor. Kullandığınız aracı kişiselleştirebilir oyun içerisinde tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Oyuncuları memnun edecek yükseltme koleksiyonunun yanınsra etkileyici kişiselleştirme seçenekleri bulunduran Asphalt Xtreme: Offroad Racing oyununda dünyanın dört bi yanında egzotik mekanda yarış yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Etkileyici bir atmosferin yer aldığı oyunda deponuzu doldurup rakiplerinizi geçmek için akıllara zarar nitro ile yarışmak istiyorsanız Android cihazınıza Asphalt Xtreme: Offroad Racing'i yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,247
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?