Basketball Battle

Basketball Battle indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Basketbol Oyunu

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir basketbol oyunu olup seveceğinize inanıyorum. İçeriside kaliteli grafikler bulunduran Basketball Battle oyununda amacımız takımınızı en iyiler arasına taşımak. Oyunda takımınızı temsil eden oyuncunuzla üzerine sayı yapmaya çalışıyorsunuz. Flaş oyunları anımsatan grafiklere sahip olmasına rağmen küçük boyutta bir oyundur. 

Bıyıklı, yapılı bir basketbol koçunun uyarısıyla karşılayan oyunda ilk olarak oyunuzu nasıl kontrol edeceğinizi, rakibinizi nasıl geçeceğinizi yahut nasıl atış yapacağınızı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Oyundaki amacımız öğrendiğimiz hareketleri doğru bir şekilde uygulamak. Eğitim bölümünden sonra maçlara çıkacaksınız. Oyunda çift pota teke tek başlayabiliyorsunuz. 

Basketball Battle oyununda bar saıya geldiği zaman oyuncumuzun hareket kabiliyeti fazlasıyla azalıyor. Atışları kaçırmamak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.  Oyunda yüksek puan almak için maçı tek başınıza devam etmeniz gerekiyor. Eğer sizde basketbol oyunlarından keyif alıyorsanız Basketball Battle'ı Android cihazlarınızda denemelisiniz.                                                    

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.89
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,682
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?