BattleHand

BattleHand

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android için Kötü Kraliçeyle Savaşma Oyunu

Sürükleyici bir savaş oyununa hazır mısınız?

Android cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış BattleHand oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir RPG oyunu olup güçlü saldırıları yönetmenize imkan sağlamaktadır. Oyunda yer alan Kraliçe Ametist'in şeytan arkadaşlarına karşı mağlup etmeniz gerekiyor. 

BattleHand oyunu korkunç Kraliçe'nin uyanmasıyla başlıyor. Çünkü onunla birlikte huzurlu toprakların altında yerini alan pis yaratıklar da uyanmış oldu. Ancak herşeyi kaybetmemek için mücadele vermemiz gerekiyor. Oyunda bu topraklar eskiden oklarını ve kılıçlarını unutan kahramanlar geri dönüyor. Adalet için savaşmak isteyen kahramanlar savaşıp huzurlu toprağa ulaşmak istiyor. 

Büyücüler, cesur elfler ve savaşçılar eski silahlarını bulup eski savaş büyülerini tekrar edip Kraliçe'yi mağlup etmek için birleşecekler. Maceranın biran bile olsun eksilmediği BattleHand oyununda oyunculara karşı mücadelenizi arttırabilirsiniz. Birden fazla savaş modu bulunduran BattleHand oyununda gizemli topraklarda maceradan maceraya atlıyoruz.

Aynı zamanda yeni yerler keşfetmeniz gerekiyor. Çünkü oyun içerisindeki tek amacımız yaratıkları mağlup etmek. Elemental güçlerinizi birleştirerek iyi bir savaş stratejisi oluşturmanız gereken BattleHand oyununu Android cihazlarınızda oynamanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
969
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?