Benim Konuşan Angelam

Benim Konuşan Angelam

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Android için Sevimli Kedi Angela Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Benim Konuşan Angela'm oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan milyonlarca kişi tarafından indirilmiş başarılı bir oyundur.

Benim Konuşan Angela'm oyununda Angela'nın dünyasını keşfediyoruz. Saç stilini, makyajını, kılık kıyafetini yahut istediğinize göre uyarlayabiliyorsunuz. Benim Konuşan Angela'm oyununda minik oyunlar da bulunuyor. Bu sayede keyifli vakit geçirmeniz de kaçınılmaz oluyor. 

Oyunda moda tarzınızı konuşturarak son moda elbiselerle güzel görünen bir karakter oluşturmalısınız. Angela'ya renkli makyajlar yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyunda kusursuz bi saç stili de yapabiliyorsunuz. 

Renkli grafikler içeren oyunda yaratıcı özgürlüğünüzle kendinizi gerçek anlamda ifade edebiliyorsunuz. Oyunda Angela'yı yetiştirmeniz gerekiyor. Onu Süper star yapmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Eğer sizde sevimli kedi Angela ile keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bu oyunu Android cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
19,899
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?