Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Benim Konuşan Angelam
Android için Sevimli Kedi Angela Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Benim Konuşan Angela'm oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan milyonlarca kişi tarafından indirilmiş başarılı bir oyundur.

Benim Konuşan Angela'm oyununda Angela'nın dünyasını keşfediyoruz. Saç stilini, makyajını, kılık kıyafetini yahut istediğinize göre uyarlayabiliyorsunuz. Benim Konuşan Angela'm oyununda minik oyunlar da bulunuyor. Bu sayede keyifli vakit geçirmeniz de kaçınılmaz oluyor. 

Oyunda moda tarzınızı konuşturarak son moda elbiselerle güzel görünen bir karakter oluşturmalısınız. Angela'ya renkli makyajlar yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyunda kusursuz bi saç stili de yapabiliyorsunuz. 

Renkli grafikler içeren oyunda yaratıcı özgürlüğünüzle kendinizi gerçek anlamda ifade edebiliyorsunuz. Oyunda Angela'yı yetiştirmeniz gerekiyor. Onu Süper star yapmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Eğer sizde sevimli kedi Angela ile keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bu oyunu Android cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
18,212
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.