Besiktas JK Fantasy Manager`15

Besiktas JK Fantasy Manager`15

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Beşiktaş Menajerlik Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Beşiktaş'ı kendi ellerinizle yönetmek ve başarılı olması için çabalamak istiyorsanız mobil menajerlik oyununu oynayabilirsiniz. 

Kara Kartal'ın yönetimini tam olarak elinize almanıza imkan sağlayan oyun takımınızın kaderini belirlemenize yardımcı oluyor. Oyunda takımınızı kurduğunuzda transferlerle de birebir ilgileniyorsunuz. 

Online bir yapıya sahip olan Besiktas JK Fantasy Manager`15 oyununda dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz de diğer oyunculara karşı oyunu sürdürebiliyorsunuz. Bu sayede oyunda rekabet ve yardımlaşma sunuluyor. Oyun da yer alan oyuncular istatisklere göre yapılandırılıyor olup oyuna gerçekçilik kazandırılmış oluyor. 

Besiktas JK Fantasy Manager`15 oyununun ne yazık ki İngilizce içerik sunması eksi bir durum olup bunun dışında maç günü sahaya çıkacak ilk 11'i maçta uygulanacak taktikleri de önceden belirleyerek tam bir menajerlik yapmış oluyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
5.31.004
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,182
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?