Block Craft

Block Craft

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Şehir Kurma Oyunu

Minecraft alternatifi keyifli bir oyun oynamaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Block Craft oyununda sınırsız bir özgürlüğün kapıları sonuna kadar açılıyor. Açık dünya ve bolca özgürlüğün yer aldığı Block Craft oyununda oyuncular kendi dünyalarını yaratrabiiyor. Oyunda temel olarak tuğlaları kullanarak istediğimiz binayı inşa edebiliyor ve kendi şehirlerimizi hızlı bir şekilde oluşturmaya başlayabiliyoruz. 

İnternet bağlantısına gerek duymayan Block Craft oyunu tuğlaları kullanarak istediğiniz gibi bina inşa etmenize olanak sağlıyor. Kendi şehirlerimizi oluşturmak için ilerlediğimiz Block Craft oyununda zaman zaman Eyfel Kulesi gibi görkemli yapılar dahi yapabiliyoruz. Artık neler yapacağınız sizin hayal gücünüze kalmış bir durum. Tuğlalar sizde, usta sizsiniz.. 

Ayrıca oyunda evcil havyan sahiplenerek farklı bir deneyim de yaşayabilirsiniz. Köpek, kedi, at hatta fil bile sahiplenebiliyorsunuz. Bu gerçekten inanılmaz keyifli bir oyun deneyimi demektir. Eğer sizde inşaat oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Block Craft'ı Android cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,314
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?