Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Brave Frontier
Android İçin Anime Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış olan Brave Frontier oyununda yer alan anime grafikler ile farklı bir dünyaya gitmeye hazır mısınız? 

Japonlara özgü anime dizilerinden fırlamış karakterler bulunduran Brave Frontier oyununda RPG macerası sizleri bekliyor. Basit ve bir o kadar eğlenceli olan Brave Frontier oyunu nostalji sevenlere hitaben hazırlanmıştır. 

Kaliteli grafiklere sahip olan oyunda yol yapma oyunlarında olduğu gibi sizin tarafınızdan kurtarılmayı bekleyen bir dünya bulunuyor. Grand Gaia isimli bir büyülü dünya gizli güçlerin hayat bulduğu bir ortama sahip olup yaşamı yerle bir edecek bu güçler ise tanrılar tarafından muhafaza ediliyor. 

Oyun içerisindeki göreviniz bu  dünyaya ayak basan bir büyücü olarak yolunuzu savaşarak bulmanız gerekiyor. Mutlak gücün kaosa sürüklenmesini önleyebilmek için 5 kişilik bir çekirdek ekip kuruyorsunuz. Ardından Brave Frontier oyununda sıra tabanlı stratejik savaş hamleleri yapmanız gerekiyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Brave Frontier oyununda 6 element gücüne sahip dost ve düşman birimleri yer alıyor. Bunlar sırasıyla ateş, toprak, şimşek, su, ışık ve karanlık bunların her biri taş kağıt makas biçmleriyle de birbirine avantaj sağlamaktadır. Ücretsiz olarak sunulan Brave Frontier Android oyununda uygulama içi satın alma seçenekleri de yer almaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,195
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.