Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Brothers in Arms 3
Android Için Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Brothers in Arms 3, Android cihazınızda oynayabileceğiniz başarılı bir oyundur. Oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft mobil oyunlardaki başarısıyla tam gaz devam ediyor. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz başarılı bir savaş oyunu olup oyunda dünyanın kaderini belirlemek sizin elinizde. 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz oyun yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bu oyunda bol bol aksiyon var. Aksiyona tam anlamıyla doyacağınız Brothers in Arms 3 oyununda farklı görev türleri de sizleri bekliyor. 

Radikal değişikliker getiren başarılı bir oyun olup ilk iki oyun gibi salt FPS yapısına geçilmiş olup oyunda kahramanınızı 3. şahıs bakış açısından yöneterek devam ediyorsunuz. Ancak Brothers in Arms 3 oyununda nişan alırken yine birinci şahıs bakış açısından oyunu oynuyorsunuz. Oyunda ilerledikçe kahramanınızı ve askerlerini geliştirmektedir. Aynı zamanda kahramanınız özel yeteneklere de sahip olup hava desteği çağırma gibi özel yetenekler kritik anlarda işimize yaramaktadır. 

Oyunda 3 farklı görev türü yer alıyor. Bazı bölümlerde gizlice düşman hatlarına sızmamız gerekirken bazı bölümlerde keskin nişancı tüfeğimizle düşman avına çıkarak klasik bir şekilde düşmana saldırı düzenleme görevleri de oyunda yer alıyor. 

Mobil cihazınızda görebileceğiniz en iyi grafiklere sahip olan Brothers in Arms 3 oyununda hem karakter modellemeleri hem de çevre detayları ön plana çıkıyor. 

Eğer sizde Android cihazınızda üst kaliteye sahip bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Brothers in Arms 3'ü denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,105
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.