Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

BubaKin

reklam

Android İçin Eğlenceli Oyun

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz ubaKin oyununda keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

Basit ve kolay bir şekilde oynayabileceğiniz ubaKin oyununda becerinizi test edebilirsiniz. Stres atmak ve günün yorgunluğunu üzerinizden atmak istiyorsanız ubaKin oyununu oynamanızı öneriyorum. Karmaşık bir yapıya sahip olan oyun zor kontrollere sahip olup dinlendirici olmaktan çok yorucu olabiliyor. 

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz ubaKin oyununda başarılı grafikler bulunuyor. Başarılı bir platform oyunu olup 8 bit grafiklerden oluşan bir kahramanın hikayesini konu alıyor. Kahramanınızın hedefine ulaşabilmesi için ona yardımcı olurken karşınıza çıkan engelleri aşmanız gerekiyor. Bu iş için zıplama fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz.

Zıplamak için tek yapmanız gereken şey ekrana dokunmak. Yön değiştirmek için akıllı telefon yada tabletinizi sağa-sola çevirmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde tüm konroller bunlardan ibaret olup ubaKin oyunundaki engeller de giderek zorlaşıyor. Oyun daha da heyecanlı hale geliyor. Eğer sizde Android cihazınızda eğlenceli bir oyuna yer vermek istiyorsanız ubaKin oyununu deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,109
GELİŞTİRİCİ
ITOV
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.