Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Bubble Witch Saga 2
Android Için Balon Patlatma Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz Bubble Witch Saga 2 oyunuyla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Son derece zevkli bir oyun olup stres atmak isteyen kişilerin seveceğine inanıyorum. Başarılı bir balon patlatma oyunu olup Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. 

Bubble Witch Saga 2 oyununda tam anlamıyla yarım kalan maceralarınıza devam ediyorsunuz. Oyunda hatırlanacağı üzere ilk oyunda cadıların yaşadığı topraklar karanlıklar ruhlar tarafından saldırıya uğramış olup cadılarımız topraklarını özgürleştirmek için balonları patlatmış aynı zamanda görevleri tamamlayarak karanlığın üzerine yürümüştü. Bu serinin ikinci oyununda ise Stella ve kedilerine yardımcı oluyorsunuz. Cadılar krallığını karanlıktan kurtarmaya çalıştığınız bu oyun oldukça basit bir şekilde oynanabiliyor. Oyundaki temel amacınız ise aynı renkteki balonları yanyana getirerek patlatmak. İş kolay görünüyor ancak bölümleri geçtikçe iş daha zor bir hal alıyor. 

Oyunun zorlu bölümlerini geçtikçe adım adım Cadı Ülkesi'ni keşfediyorsunuz. Kaliteli grafiklere sahip olan başarılı bir balon patlatma oyunu olduğundan dolayı Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,714
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.