Build Away! - Boş Şehir Kurucu

Build Away! - Boş Şehir Kurucu

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Boş Şehir Kurma Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Build Away! oyununda şehir inşa etmelisiniz. Şehirden kastımız beton yığınları değil. Tüm zamanların en güzel şehrini inşa etmek için çabaladığınız Build Away! oyununda evler, kafeler, bankalar, villalar, karavan parkları ve tavuk dükkanları inşa ederek en iyisi olmaya çalışın.

Oyunda arkadaşlarınızı şehrinize çekerek büyük bir turizm ekonomisi oluşturabilirsiniz. Build Away! oyununda şehrinizi karavan parkından metropole dönüştürmeniz gerekiyor. Kaliteli grafiklerin yer aldığı Build Away! oyununda şehrinizi büyütmek için iyi bir şekilde mücadele etmeniz gerekiyor.

Öncelikle bir şehir oluşturmanız gereken Build Away! oyununda farklı dinamikleri de kontrol altına almanız gerekiyor. Mesela ekonomik olarak büyüyen şehrin bir ivmede olması yaşayan insanlar için de mutluluk verici bir durum haline geliyor. Arkadaşlarınızı şehrinize davet ederek daha hızlı büyümeyi sağlayabilirsiniz. 

Oyunda festivallere katılarak karnaval düzenleyebilir ve üretimi de arttırabilirsiniz. Eğer sizde şehir inşa etme oyunlarından keyif alıyorsanız Build Away! oyununu mutlaka Android cihazlarınızda oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,053
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?