Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Champions of League of Legends

reklam

Android için LoL Şampiyonlar Bilgi Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

League of Legends Champions ile Android cihazınızda popüler LOL şampiyonlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Android telefon ve tabletler için hazırlanmış olan League of Legends Champions sayesinde şampiyonlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz League of Legends Champions uygulamasıyla şampiyon seçmek isterseniz uygulama üzerinden tüm şampiyonların bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Size uygun olup olmadığına da karar verebiliyorsunuz. 

Detaylı bilgiler dşında şampiyonların sahip olduğu yeteneklerin açıklamalarına da ulaşabiliyorsunuz. Videolu gösterimleri uygulama içerisinde mevcut olan League of Legends Champions uygulaması aynı zamanda şampiyonların sahip olduğu yetenek gücü, defans, hasar gücü, atak hızı gibi rakamsal değerlere de erişmeniz mümkün. 

Yani uygulama LoL üzerinde bulunan şampiyonlar hakkında geniş bilgil arşivine sahip olan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Özelliklere göre şampiyonları filtrelemenize imkan sağlayan League of Legends Champions uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. Eğer sizde tüm şampiyonlar hakkında geniş bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız League of Legends Champions'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.4.6
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,420
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.