Coach Bus Simulator

Coach Bus Simulator

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Otobüs Sürme Simülasyon Oyunu

Coach Bus Simulator oyununda otobüs sürerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Coach Bus Simulator oyununda sizleri eğlenceli anlar bekliyor. Otobüs sürme deneyimini üst seviyelere çıkartan başarılı olan oyun açık dünya haritasında istediğiniz gibi otobüsünüzü sürmenize imkan sağlıyor. Ayrıca farklı görevler alarak ilerlemeniz de mümkün.

Detaylı otobüs tasarımları ile şimdiden birçok simülasyon oyunu severlerin gözdesi olan Coach Bus Simulator oyunu açık görseller sunmaktadır. Hatta oyun otobüs firması yönetmenize bile olanak sağlıyor. Coach Bus Simulator oyunnda farklı senaryolar da bulunuyor. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Güzergahta bulunan diğer otobüslere de yardım edebiliyorsunuz.

Ayrıntılı iç mekanların yer aldığı oyunda otobüse giriş ve çıkışta bulunan hareketli insanlar da oyuna renk katıyor. İçerisinde yer alan akıllı trafik sistemi ve gerçek görsel hasarlarla birlikte gerçeğe çok yakın etkileyici bir oyun olup Android cihazlarınızda yer vermenizi öneriyorum. 

Eğer sizde otobüs sürme oyunlarından keyif alıyorsanız Coach Bus Simulator'u mutlaka Android cihazlarınızda oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,322
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?