Coco Pony

Coco Pony

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android için Sanal Hayvan Bakma Oyunu

Coco Pony, Android cihazınızda oynayabileceğiniz sanal evcil hayvan bakma oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan Coco Pony oyununda hayvan bakımını üstleniyorsunuz. Evcil hayvandan ziyade bir arkadaş kadar yakın davrandığınız Coco Pony oyununda midilli ile bakım macerasına girişiyoruz. Bunun örneğiyle henüz karşılaşmadım bu nedenle benim gözümde farklı bir oyun. 

Coco Pony oyununda öncelikle midillinin görünümü tasarlamanız gerekiyor. Giyim tarzını tasarladığınız Coco Pony oyununda modacı gibi tasarlayabiliyorsunuz. Karnınızı doyuracağınız oyun dostunuz için farklı yemek seçeneğinin dahi mevcut olduğu Coco Pony oyununda midillinizi şampuanlayıp bir güzel fırçalayıp temizlemeniz gerekiyor. Düzenli olarak banyosunu yaptıracağınızdan hiç şüphem yok. 

Midillinin sağlık bakımını ve fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebileceğiniz Coco Pony oyununda sosyal medya hesaplarınızdan bu fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Coco Pony oyununda aynı zamanda uygulama içi satın alma seçenekleri de yer alıyor. Bu sayede bonus içeriklere de ulaşabiliyorsunuz. Eğer sizde yenilikçi farklı bir oyun denemek istiyorsanız Coco Pony'i Android cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,378
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?