Cooking Dash 2016

Cooking Dash 2016

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Başarılı Aşçılık Şef Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Cooking Dash 2016 oyununda ünlü bir şef olarak televizyon karşısına çıkıyoruz. Egzotik bir restorantta menüdeki lezzetli yemekleri hazırlayıp pişirmemiz gerekiyor. Ayrıca oyunda becelerinizi geliştirmeniz de mümkün. Canlı stüdyo izleyicisinin karşısında hünerlerimizi göstermeye çalışıyoruz. 

Heyecanlı bölümlerin yer aldığı oyunda mutfakta koştururken çılgın müşteriler için yemek hazırlamakla uğraşıyoruz. Tempolu karmaşada kontrolü sağlamaya çalıştığımız oyunda amacımız iyi bir şöhrete sahip olmak. Televizyon dünyasının en iyi şefi olmak için mücadele ettiğimiz oyunda gelirimizi toplayarak mutfak aletleri alıp daha iyi işler çıkarmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte daha fazla müşteri çekebilmek için muhteşem tarifler hazırlayabilirsiniz. Müşterilerin sevdiği yemekleri hazırlayarak gelir kazandıracak işler yapmanız gerekiyor. 

Eğlenceli bir aşçılık oyunu olup arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyunda ilk sıraya geçebilmek için tatlı bir rekabete girebilirsiniz. Eğer sizde maharetlerinizi gösterebileceğiniz başarılı bir aşçılık oyunu oynamak istiyorsanız Cooking Dash'ı mutlaka indirmelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.17.3
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,030
GELİŞTİRİCİ
Glu
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?