Cristiano Ronaldo: Kickn Run

Cristiano Ronaldo: Kickn Run

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Ronaldo Gol Atma ve Koşu Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Oyunda Ronaldo'nun yerine geçerek ara sokaklarda şov yapmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup sonsuz koşu türünde karşımıza çıkan oyunda ünlü futbolcunun yerine geçip ara sokaklarda şov yapıyoruz. 

Hugo Games'in imzasını taşıyan oyunda kaliteli grafikler bulunmaktadır. Fransa ve Brezilya gibi ülkelerin mahallelerinde renkli sokaklarında koşturarak iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı noktalarda çıkan panolara altın vuruş yaparak ilerlemeniz gereken Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run oyununda son hız koşarken ne yazık ki bu renkli hareketleri yapmak fazla kolay olmuyor. 

Dilerseniz arkadaşlarınızla takım kurarak turnuvalar düzenleyebilirsiniz. Basi kontrollerin yer aldığı Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run oyunu diğer ilerlemeli oyunlara benzemektedir. Eğer sizde sonsuz koşu türünde oyunlardan keyif alıyorsanız ve farklı bir futbol deneyimi yaşamak istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.                         

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,260
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?