CSR Classics

CSR Classics

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Klasik Online Araba Yarış Oyunu

Mobil pazarın en iyi oyun yaratıcısından mükemmel bir oyun daha!

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynanamanız için hazırlanmış CSR Classics sayesinde keyifli bir yarış deneyimi yaşayabilirsiniz. Sürüş keyfini arttırabileceğiniz CSR Classics oyununda otomobilleri restore edebilir kendi zevkinize en uygun hale dönüştürebilirsiniz. 

Şuana kadar dünya genelinde üretilmiş en iyi arabalarla yarışabileceğiniz CSR Classics oyununda 50'den fazla lisanslı araç bulunmaktadır. Plymouth, Pontiac, Shelby, BMW, Chevrolet, Dodge, Ford, Mercedes ve diğer dünyaca ünlü markaların klasik modellerini bulundurmaktadır. 

Kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz ancak usta olmanız biraz zaman alacak olan oyunda en iyi araçlara karşı yarışmanın keyfini doyasıya çıkarın. Boş vakitlerinizde hızlı bir yarış yapıp kendi çevirimiçi liderlik tablonuzun en üstlerinde tırmanmaya çıkın. Çok oyunculu bir dünyayla yarışabildiğiniz oyunda liderlik tablosuna kendi adımızı yazdırmaya çalışacağız ve böylelikle güzel bir rekabet ortamına da kavuşmuş olacaz.

Şehrin zorlu şoförlerine karşı yarıştığımız oyunda şehrin sokaklarına adeta sahip olmaya çalışıyoruz. Gayet kaliteli canlı grafiklerle donatılmış olan CSR Classics oyununu Android cihazlarınızda denemenizi tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,155
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?