Dead Effect 2

Dead Effect 2

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için FPS Savaş Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanan Dead Effect 2 ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Özellikle kanlı aksiyon sahneleri bulundurmasıyla ön plana çıkan Dead Effect 2 oyunu yüksek kaliteli grafiklere sahip. Ücretsiz olarak sunulmasıyla her Android kullanıcının kolay ulaşabileceği bir oyun. 

Bilim kurgu tabanlı olan Dead Effect serisinin devamı. Hatırlayacağınız üzere hatırlamasanız da şöyle birinci seriyi hatırlayalım. İlk seride uzayın derinliklerinde bulunan uzay istasyonundan gelen yardım çağrılarına cevap vermiş ve hakikaten kan donduran sahnelere tanık olmuştuk. Dead Effect 2 oyununda ise hikeyeye kaldığımız yerden devam edip uzay istasyonunu temizlemek için silahlarımızı kullanırken sayısız zombi ve canavar karşımıza çıkıyor. 

Bu oyunda anlatması bile zor olan sahnelere şahit oluyoruz. Bu bazen düşmanlarınızın parçalanan kolu yada bacağı olabiliyor. Bunları söylemek zor ama Dead Effect 2 oyununda tam anlamıyla bu sahnelere tanık oluyorsunuz. RPG öğelerinin yer aldığı Dead Effect 2 oyununda farklı kahramanları seçip bu kahramanları oyunda ilerledikçe farklı silah ve ekipmanlarla geliştirebilirsiniz. Konsol oyunlarını aratmayacak kalitede bulunan Dead Effect 2 oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,557
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?