Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Deer Hunter
Android için Hayvan Avlama Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Daha önce bilgisayar için piyasaya sürülen popüler bir av oyunu olan Deer Hunter artık Android cihazlarınızda. Android için en iyi ücretsiz ateş etme oyunları arasındaki yerini almakta. Doğal ortamldarda avlanacağınız oyunda hindiler, koyunlar, geyikler, ayılar ve çok daha fazla hayvanı avlamaya başlıyorsunuz. 

Etkileyici ve başarılı bir oyun olmasından dolayı Android cihazınızda denemenizi önerdiğim oyunlar arasında yer almaktadır. Etkileyici 3 boyutlu grafiklerden hiçbir şey kaybetmeden Android cihazlar üzerinde tekrar hayat bulan Deer Hunter oyunu değişen mevsimler ve değişken hava koşullarını da göz önünde bulunduruyor. Sizleri zorlayacak olan etkenleri bulunduran Deer Hunter oyununda sizin sakinliğinizi korumanız gerekiyor.

Son derece dikkatli davranarak avınızı başarıyla tamamlamanız gereken Deer Hunter oyununda görevleri yerine getirdikçe yeni becerilere ve silahlara sahip olabilirsiniz. Eğer sizde Android cihazınız üzerinde ilerlemeli avcılık oyunu oynamak istiyorsanız Deer Hunter'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.9.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,404
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.