Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Dolmuş Driver
Android için Dolmuşçuluk Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Son derece etkileyici bir Android oyunu olmakla birlikte seveceğine inandığım samimi grafikler içeren başarılı bir oyundur. Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz Dolmuş Driver oyununda Kral, Dayı ve Genco isimli karakterler yer almaktadır. Bunlardan hoşunuza giden birini seçip dolmuş şöförlüğü yapıyorsunuz. Etkileyici bir oyun olmasının yanısıra arabanıza zamanla güçlendirici ekleyebiliyorsunuz. Bu nedenle oyun içerisinde para kazanmanız gerekiyor. Dolmuşçuluk yapacağınız hattı seçip yapmak istediğiniz şöförlüğü yapabiliyorsunuz. 

Bakırköy - Taksim, Taksim - Beşiktaş ve Kadıköy - Taksim hatları arası yaptığınız dolmuşçuluk serüveninde yolcuları toplayıp onları istenilen yere istenilen zamanda yetiştirmeniz gerekiyor. 

Ayrıca arabanıza takacağınız nitrojet ile NOS'u kullanarak hızlanabilirsiniz. Türkçe olarak sunulan Dolmuş Driver oyununda eğlenceli sesler de yer alıyor. Eğer sizde dolmuşçuluk oyunu oynamak istiyorsanız seçiminiz Dolmuş Driver'dan yana olsun. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.56
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,362
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.