Dream League Soccer 2016

Dream League Soccer 2016

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Futbol Oyunu

Dream League Soccer 2016 ile bildiğiniz futbol oyunlarını unutun. Dünyanın en iyi takımını kurmak için ne duruyorsunuz? Öyleyse Dream League Soccer 2016 oyununu Android cihazınıa indirin ve lisanslı gerçek oyuncularla oynayın. Gerçek oyuncuların transferini gerçekleştirebileceğiniz Dream League Soccer 2016 oyununda stadyumu inşa etmeniz ve futbol yıldızlığına giden yolda zafere doğru ilerlemeniz gerekiyor. 

Ücretsiz olarak sunulan oyunda ek içerik ve oyuniçi öğeleri gerçek para karşılığında satın almanız da mümkün. Oyunu oynarken WiFi ve mobil verinizi kapatmanızı öneriyorum. Oyun içi reklamlardan dolayı kullanıma tabi tutulabilirsiniz. Grafikleri açısından etkileyici olan Dream League Soccer 2016 oyununda en iyi süper yıldızları transfer etmekle uğraşıyorsunuz. Kendi takımınızı yarattığınız Dream League Soccer 2016 oyununda gerçekçi bir deneyim sizleri bekliyor. 

Kendi stadyumunuzu inşa edebileceğiniz Dream League Soccer 2016 oyununda kendi takımınızı oluşturabilir, özelleştirebilir ve kontrol etme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Oyunda kendi formalarınızı da özelleştirebiliyorsunuz. Eğer sizde başarılı bir futbol oyununu oynamak istiyorsanız Dream League Soccer 2016'yı mutlaka Android cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
3.041
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,478
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 2
5
0
4
0
3
1
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?