Dream Ranch

Dream Ranch

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Çiftlik Oyunu

Dream Ranch, Android cihazınızda oynayabileceğiniz başarılı bir çiftlik oyunudur. Kaliteli ve canlı grafiklere sahip olan Dream Ranch oyununda ineklerinizi yonca ile besleyip süt elde ederek veya mısırla tavuklarınızı besleyip yumurtalar elde ederek parada kazanabiliyorsunuz. Oyunda kendi tarlalarınızı ekebileceğiniz hayvanlarınızı da yetiştirebiliyorsunuz. Kendi şarap, meyve ve kendi peynirlerinizi üretebileceğiniz mükemmel bir çiftlik oyunu olup günlük olarak üretim yapabiliyorsunuz. 

Dream Ranch oyununda çiftliğinizi farklı dekorasyon eşyalarıyla süsleyerek güzelleştirebiliyorsunuz. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamanız gereken Dream Ranch oyununda ekmek yapımında daha fazla kar edebiliyorsunuz. 

Oyunda 22 farklı meyve ve sebze yetiştirmeniz mümkün. Aynı zamanda 70 farklı bina, traktör, çit ve süs eşyalarını kullanarak tarlarınızı dilediğiniz gibi dekore edebiliyorsunuz. Tarlanızı büyütebileceğiniz Dream Ranch oyununda 80'den fazla bölüm bulunuyor. Dilerseniz komşularınızın tarlalarını ziyaret edip tecrübe puanı kazanabiliyorsunuz. Eğer sizde çiftlik oyunlarını seviyorsanız Dream Ranch'i Android cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.56
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,511
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?