Drive Ahead!

Drive Ahead!

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Araba Dövüş Oyunu

Aracınızı dövüştürmeye ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Drive Ahead! oyununda arenada araçlarınızı kapıştırmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir oyundur. 

Oyunda teke tek düello moduna geçiş yapabilir yahut dilerseniz tek oyuncu modunda oynayabilirsiniz. Eğlenceli bir deneyim yaşayabileceğiniz Drive Ahead! oyununda 2D grafikler eşlik ediyor. 

Drive Ahead! oyunu nasıl oynanır?
Oyun içerisindeki tek hedefimiz rakip sürücümüzün kafasını patlatmak. Kontrol ettiğimiz araç ile bunları yapmamız gereken oyunda dilerseniz iki kişilik moda geçerek arkadaşınızla keyifli bir oyun deneyimi yakalayabilirsiniz. Kontrol mekanizması başarılı bir şekilde hazırlanmış olup sürekli olarak geliştirilmektedir. 

Genel olarak grafikleri açısından kaliteli Türkçe dil desteğine sahip olan oyunda oyun boyunca neler yapacağınız sizlere söyleniyor. Şoförü ve haritayı aynı zamanda girdiğiniz savaşlardaki araç tipini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Her aracın kendine has özellikleri bulunuyor. Günlük yarış görevleriyle farklı araçlarla pratik yapmanız da mümkün. Eğlenceli bir oyun olup Android cihazınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.34
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,294
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?