Drive for Speed: Simulator

Drive for Speed: Simulator indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Gerçekçi Araba Yarış Oyunu

Drive for Speed: Simulator ile gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. 
Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Drive for Speed: Simulator oyununda akan trafik içinde araç kullanmaya çalışıyoruz. Kaliteli grafiklere sahip ücretsiz olarak sunulan etkileyici bir oyun olup şehir içerisinde araç kullandığımızdan trafik şartlarına dikkat etmeye çalışıyoruz.

Oyunda verilen görevleri tamamlayarak para kazanmamız gerekiyor. Kazanmış olduğumuz paralar ile oyun içerisinde yer alan yeni arabaların kilidini açmamız da mümkün oluyor. Şehir içerisinde araç kullandığımız için trafik kurallarına uymamız ve yolumuza çıkan araçlara dikkat etmemiz gerekiyor. Uzun kamyon gibi araçlar da yer aldığından trafik oyuncuları biraz zorluyor buda oyuna hoş bir hava katıyor. 

20 farklı araç seçeneğinin yer aldığı Drive for Speed: Simulator oyununda bu araçların görünümünü farklı jant, rüzgarlık, lastik, boya seçenekleriyle kişiselleştirmemiz mümkündür. Bu araçların motorlarını modifiye ederek daha iyi bir deneyim yakalayabiliyoruz. Ayrıca içerisnde yer alan serbest sürüş modunu kullanarak şehir içerisinde istediğiniz gibi araç kullanmanız da mümkün oluyor. Klişe yarış oyunlarından sıkılan Android kullanıcılarının seveceğine inandığım bir oyun olup bir şansı hak ediyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,195
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?