Driving School 2016

Driving School 2016

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Araç Sürme Simülasyonu

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Driving School 2016 ile kamyon, araba, otobüs ve diğer farklı türdeki araçları kullanma konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Başarılı bir simülasyo oyunu olup çeşitli ortamlarda oynamanıza imkan sağlamaktadır.

Oyunda şehirler, çöller, otobanlar, dağlar gibi alanlarda araçları kullanmaya çalışıyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan Driving School'u çok oyunculu mod aracılığıyla arkadaşlarınızla oynayarak daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

İçerisinde 10'dan fazla ayrıntılı harita bulunduran Driving School simülasyonunda gerçekçi bir araba kullanma deneyimi yaşıyorsunuz. 50'den fazla zorlayıcı seviye ile ön plana çıkan oyun gerçekçi hasar sistemi dışında manuel ve otomatik el vitesi kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Debriyaj gibi önemli etkenlerin nasıl iş gördüğünü de Driving School oyununda öğrenebiliyorsunuz.

Gerçekçi hava koşulları ile desteklenmiş olan oyunda gerçek motor sesleri kullanılmış. Eğer sizde araba, kamyon ve otobüs gibi farklı türlerdeki araçları kullanmayı öğrenmek istiyorsanız Driving School 2016 simülasyon oyununu mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.5.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,015
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?