Elit Katil 3D

Elit Katil 3D

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Online FPS Oyunu

Elit Katil 3D oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor! En iyi en modern savaş oyunlarından biri olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Aksiyon dolu öğelerin yer aldığı oyunda 16'dan fazla dünya çapında mekanda becerilerimizi göstermeye çalışıyoruz. 30'dan fazla otantik silah ve 100'den fazla zorlu seviyenin yer aldığı Elit Katil 3D oyununda ayrıca online PVP'ye dahil olabiliyoruz. Çeşitli oyun modları bulunduran oyun gelişmiş silahlarla tehlikeli bir şekilde geliyor. 

Adeta savaş meydanlarında kendi yolunuzu çizdiğiniz Elit Katil 3D oyununda kurşun yağmurlarından geçip görevlerinizi tamamlamanız gerekiyor. 

Ölümcül saldırıların gerçekleştiği oyunda düşmanların mekanına gidip üslerine saldırılar düzenleyebilirsiniz. Uzman keskin nişancısına kadar en harika silah deneyimini Android cihazınızda yaşamanıza izin veren oyunda Kartel'i yakalamak için tüm ipuçlarının peşinden gidiyoruz. Elebaşını yakalayıp onu yok etmemiz gereken Elit Katil 3D oyununda online olarak dünyanın her bir yerinden oyuncularla FPS deneyimi yaşayabiliyorsunuz. 

Eğer sizde size verilen görevleri tamamlayarak ölümüne savaşacağınız kaliteli grafiklerin ve etkileyici seslerin bulunduğu bir oyun oynamak istiyorsanız Elit Katil 3D'yi mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.3.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,119
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • İnanılmaz gerçekçi grafikler
  • Online global oyuncularla oynayabilme
  • Güzel bir atmosfere sahip