Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Equalizer Bass Booster
Android için Bass Ekolayzır Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Android cihazınızda genel sesi yükselmek yahut daha farklı bir müzik deneyimi yaşamak mı istiyorsunuz?

Öyleyse Equalizer & Bass Booster uygulamasını kullanabilirsiniz. Android mobil cihazınızda genel ses ve bass kalitesini arttırabilmek amacıyla kullanabileceğiniz Equalizer & Bass Booster uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Sade ve şık bir arayüze sahip olmasıyla ön plana çıkan uygulama son derece iyi bir ses çıkışı yapmaktadır. Uygulamayı indirip yükledikten sonra Android cihazlarınızda çıkan ses sizin bile şaşırmanızı sağlayacaktır. 

Android cihazlarınızda müzik dinlemeyi seviyor ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Equalizer & Bass Booster uygulaması sizlere bu anlamda yardımcı olacak bass özelliğini bulundurmaktadır. Bu sayede özellikle hareketli parçaları dinlemeyi seven kullanıcılar bu özelliği çok sevecektir. 

İçerisinde daha önce hazırlanmış 10 ekolayzır seti bulundurmaktadır. Medya dosyalarının sesini ayarlayıp ekolayzır ayalarını da uyarlayabilirsiniz. Hemen hemen tüm video ve müzik oynatıcıylarıyla uyumlu çalışma göstermektedir. Android cihazınızda daha kaliteli bir ses deneyimi yaşamak istiyorsanız Equalizer & Bass Booster uygulamasına mutlaka bir şans vermelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.4.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,443
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.