Shazam

Shazam indir

Son Güncelleme: 1 yıl önce

Android için Müzik Keşfetme Uygulaması

 
Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Shazam uygulamasıyla müzik tanımlama işlemini yapabilirsiniz. Şarkı sözlerini tanımlamak için kullanabileceğiniz Shazam uygulaması 100 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. 

Duyduğunuz şarkıların kime ait olduğunu yahut adını bulmak için Shazam uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı açıp müziği biraz dinletmeniz yeterli olacaktır. Sanatçıların yeni keşifleri otomatik olarak görünmektedir. Sadece tek bir dokunuşla sanatçları takip edebiliyorsunuz. Onlarında hangi şarkıları Shazamladıklarını da görebiliyorsunuz.

Şarkı sözlerini öğrenebiliyor ve YouTube videolarının tadını çıkarabiliyorsunuz. Sanatçıların yeni keşifleri otomatik olarak gözükmektedir. Shazam'daki şarkıları gerçek zamanlı olarak listeleyebiliyorsunuz. Yeni müzikleri keşfetmek için tavsiye edilen şarkılara da göz atabiliyorsunuz. 

Ülkenizde, şehrinizde ve tüm dünya üzerinde popüler olan müzikleri öğrenebiliyorsunuz. Uygulamaya Facebook hesabınızla bağlanabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızın neleri Shazamladığını da öğrenebiliyorsunuz. Facebook, Pinterest, Google+, Twitter ve diğer  sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Eğer sizde adını bilmediğiniz duyduğunuz şarkıların kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız Shazam uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Müzik
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,447
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?