PlayerPro APK

PlayerPro APK indir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Müzik ve Video Oynatma Uygulaması

Özelliklerle dolu ücretli olan uygulamayı APK yoluyla ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz..

PlayerPro Music Player, Android cihazlar için gelişmiş bir müzik ve video oynatıcıdır. PlayerPro Music Player kullanıcıları, normalde erişemeyeceği çok sayıda özellik kazanacak. Sınırlı olan tüm özelliklere kullanıcılar hızlı bir şekilde ulaşabilecek. Karışık bir arayüze sahip olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde tam olarak kavrayabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. 

Bu gelişmiş müzik ve video oynatıcısı piyasanın en iyisidir. Kullanıcılar albüm, sanatçı, besteci, tür, şarkı, çalma listesi, klasör ve albümü sanatçıya göre müziklere göz atma ve çalma gibi temel öğelere ulaşabilecek. 

İnsanlar aynı zamanda ID3 etiketlerine gömülü olan şarkı sözlerine erişebilir, her şarkı için meta veriyi düzenleyebilir, kilit ekranı için widget'ları değiştirebilir, sesi kullanarak arama yapabilir ve tabii ki güçlü bir ekolayzer işlevi kullanabilirler. 

Müzik keyfini ikiye katlayabileceğiniz PlayerPro Music Player uygulaması Android için kaliteli bir oynatıcıdır. İçerisinde bulundurmuş olduğu güçlü ses yapılandırma seçenekleriyle ön plana çıkan uygulama sezgisel bir arayüze sahip olduğundan mutlaka Android cihazlarınızda PlayerPro Music Player'i denemenizi tavsiye ediyorum. 

APK yüklemesinin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız buraya tıklayarak klavuzdan öğrenebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Müzik
VERSIYON
3.95
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
6,160
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 3
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?