Eyes - The Haunt

Eyes - The Haunt

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Etkileyici Korku Oyunu

Karanlık bir evde garip olayların yaşanadığı bir korku oyununa ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir korku oyunudur. Oyunda amacımız eski ve terk edilmiş belgeleri toplamak. Karanlık bir evde geçen oyunda garip olaylar ard arda yaşanıyor.

Eski terk edilmiş bir evde değerli eşyaları toplamaya çalışıyoruz. Hayaletler harabe evleri fazlasıyla seviyor. Derin korkunç bir atmosferin yer aldığı oyunda dolaplar kendi kendine açılıyor. Bunların içerisinde bazen işimize yarar belgeler bulunuyor. Eşyalar kendi kendine haraket ediyor ve ürpertici sesler de buna eşlik ediyor. Kulaklıklarınızı takıp oynadığınız zaman daha etkileyici bir oyun olduğunu göreceksiniz.

Karanlık grafiklerin hakimiyet kurduğu oyun birinci şahıs kamera açısından ilerleme gösteriyor. Evde yer alan altınları değerli eşyaları toplarken aynı zamanda ipuçlarını toplamamız kapıları açmamız ve evin gizemlerini de açığa çıkarmamız lazım. 

Kontroller ne yazık ki beklediğimiz kadar iyi değil ancak oyun genel anlamda korkunç bir ortama sahip. Korku temalı macera oyunlarını seven Android kullanıcıların Eyes - The Haunt'u denemesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
3.1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
974
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?