FarmVille: Tropic Escape

FarmVille: Tropic Escape indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Çiftlik Kurma Oyunu

Farmville: Tropic YALNIZCA, Escape Android Değil bununla beraber Tüm platformlarda oynanabilen Hakkinda Popüler bir çiftlik kurma A.Ş. Yönetme oyuna Olan FarmVille'nin Yapımcıları ile oluşturulan güzel yeni Bir ​​Oyun ettik.

Konsept Olarak aynı olan bu çiftliğimizde Ürünler, hayvanlar yetiştirip Bunları en iyi sekilde güzelleştirmeye çalışıyoruz göster Fakat burda Farklılık gösteren nokta Yapılaşma yerleşim bölgemizin ıssız bir adada geçiyor Olması. Yuksek Kalitede oldukca icinde detay barındıran görseller sunduğundan tablet en kötü phablette oynanması Gereken Simülasyon oyunlarından biri. Cennet adasında çiftlik kurmaya basliyoruz. HERHANGİ Bir karar vermeden A.Ş. sorgulamadan Kendimizi denize sıfır Bir Oteli buy Almış oluyoruz. Burada bir kız karşımıza çıkıyor A.Ş. Bize nereye yerleşeceğimiz Konusunda Yardımcı oluyor. Direktifleri doğrultusunda ürünlerimizin nasıl hasat edeceğimizi A.Ş. hayvanlarımızı nasıl yakalayacağımıza dair herşeyi Öğreniyoruz.
 

 

Hiçbir, İnternet Bağlantısı gerektirmeyen oyunumuz hikaye Bazlı Görevler iceriyor. Mini sevimli karakterlerin de Dahil Olduğu keyifli oyunlarda Bulunuyor. Böylelikle Çevremdeki Kızlar uygulamasını daha zevkli güzel tatlar alabileceğiniz bu oyunu tavsiye ediyoruz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.258
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,698
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?