Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Final Kick
Android İçin Penaltı ve Kalecilik Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Basit olmasına rağmen eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun içinde istediğiniz özellikleri bulabilirsiniz. Final Kick  tamamen penaltı atışları üzerine yoğunlaşmış bir oyun olup Dünya Liglerinde oynamanıza imkan sağlıyor.

Oyundaki amacınız oldukça basit. Tek yapmanız gereken şey gol atmak yada kalecilik rolünü üstlenip topu kurtarmak. Bunlardan istediğiniz birini seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan seçeneklerden faydalanarak hakimiyeti daha fazla oyunda kurabilirsiniz. Penaltı noktasından kaleye kadar olan kısımda kısıtlı ve verimli çalışmanız gerekiyor. Dokumatik kontrollerden faydalandığınız bu oyunda tek yapmanız gereken parmağınızı ekrana sürükleyip şut seçmek. Topun sert vuruşunu da bu şekilde kontrol ettiğinizi söyleyelim. Kaleciyken ise size gelen topu dışarı çıkarmak için sağa ve sola hareketler yapmanız gerekiyor.

Final Kick oyununda dilerseniz tek kişilik turnuva modları ile gerçek zamanlı olarak oynayabilirsiniz. Facebook üzerinde arkadaşlarınızı oyuna davet ederek onlarla oyun oynayabilirsiniz. 

Oyun içerisinde turnuva maçları da düzenleyebiliyorsunuz. Turnuva maçlarında sınırlı sayıda oynuyorsunuz. Oyunun devamına ilerlemek için karşınıza çıkan reklam videolarını izlemeniz gerekiyor. Diğer yandan kazanmış olduğunuz puanlar ile oyunda yükselebiliyorsunuz. Eğlenceli bir oyun deneyii sunan Final Kick'i Android cihazınıza yüklemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,206
GELİŞTİRİCİ
Ivanovich Games
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.