Flow Free

Flow Free

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Renkli Borular Birleştirme Oyunu

Renkleri yani bir nevi boruları birleştirip akış sağlamanız gerekiyor. Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Flow Free oyununda aynı renk boruları denk getirip işlemleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Ardından akış sağlanıyor. 2 farklı oyun moduna sahip olan Flow Free oyunu puzzle temalı ama tam olarak öyle de değil. Oyunda renkleri birleştirip bir akış peşine düşüyoruz. Dediğim gibi 2 farklı oyun modu bulunuyor. Bunlardan biri zamana karşı yani bu modda zamanınız bittiği zaman tekrar başa sarabiliyorsunuz.

Ayrıca Free Play modunda ise ucu açık bir şekilde devam edebiliyoruz bu sayede 600 adet akış sağlamanız gerekli. Oyunu bitirmek için 600 tane akış için adeta zorlu bir mücadele veriyoruz. Basit gibi görünen ancak zor olan bir oyun. 

Hoş görsellerin ve eğlenceli ses efektleri bulunduran Flow Free oyununu Android cihazlarınızda oynayarak borulardaki akışı sağlamanız gerekiyor. Eğer sizde bu tarz bağımlılık yapıcı bir bulmaca oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka Flow Free'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
3.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,422
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?