Football Manager Mobile 2017

Football Manager Mobile 2017

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Futbol Menajerlik Oyunu

Keyifli bir menajerlik oyununa ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmş Football Manager Mobile 2017 oyununda nerede olduğunuz önemli değil. İstediğiniz yerde kulübünüzü yönetebildiğiniz oyun SEGA tarafından yayınlanmıştır. Bilgisayarda aldığınız zevki Android cihazlarınıza getiren Football Manager Mobile 2017 oyunu Türkçe dil desteği sunması dışında Süper Lig içeriyor olmasıyla beğenimizi kazanan oyun detaylı içerikler sunuyor. 

Mobil dünyasının en iyi menajerlik oyunlarından biri olması bununla birlikte takımınızda tam kontrol yetkisi veriliyor. Eğer oyuncularımız kötü performansta bulunuyor yahut bununla birlikte futbolda görmek istemediğimiz hareketler yapıyorsalar onlara bu anlamda müdahale edebiliyor ve oyuncularımıza ceza verebiliyoruz. 

Çalışma izni başvuruları yapabildiğimiz gibi transfer döneminde oyuncu kiralamamız da mümkün oluyor. Football Manager Mobile 2017 oyunu benzerlerine göre daha hızlı kullanıcı dostu bir arayüzüyle birleşiyor. Oyunda neyin nerde olduğuyla fazla ilgilenmiyoruz. Taraftarları mutlu etmek için çabaladığımız Football Manager Mobile 2017 oyununda tek amacımız kulübümüzü zafere götürmek.

Bunun için oyuncularınızı, taraftarlarınızı ve bununla birlikte yönetim kurulunu mutlu etmeye çalışıyoruz. Eğer sizde keyif alabileceğiniz zorlanmayacağınız bir futbol menajerlik oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka Football Manager Mobile 2017'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,837
GELİŞTİRİCİ
SEGA
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?