Game of War - Fire Age

Game of War - Fire Age

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Aksiyon Oyunu

Game of War - Fire Age, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir strateji oyunudur. Android kullanıcıları için tasarlanmış olan Game of War - Fire Age oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Global bir oyun dünyasında yer alan Game of War - Fire Age oyununda Age of Empries, Hereos ve RTS gibi oyunlardan birer parça bulunduran oyunda kraliyet sınırlarınızı genişletip aynı hedefin peşinden koşup krallıkları yok etmeniz gerekiyor. 

Game of War - Fire Age oyununda yerleşkede önem arz eden durumlar var. Bir yandan tuzaklar kurmanız gerekiyor diğer yandan şehrinizi savunmanız gerekiyor. Bu iş ne yazık ki öyle çok kolay değil. İyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. 

Multiplayer modu ile ön plana çıkan Game of War - Fire Age oyununda yazmış olduğunuz metinleri otomatik olarak karı taraftaki oyuncunun diline çeviriyor. Kaliteli grafiklere sahip olan Game of War - Fire Age oyununda oyun içi satın alma opsiyonları da bulunuyor. Oyun zevkinizi ikiye katlayan Game of War - Fire Age oyununu Android cihazınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,319
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?