Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Game of War - Fire Age
Android için Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Game of War - Fire Age, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir strateji oyunudur. Android kullanıcıları için tasarlanmış olan Game of War - Fire Age oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Global bir oyun dünyasında yer alan Game of War - Fire Age oyununda Age of Empries, Hereos ve RTS gibi oyunlardan birer parça bulunduran oyunda kraliyet sınırlarınızı genişletip aynı hedefin peşinden koşup krallıkları yok etmeniz gerekiyor. 

Game of War - Fire Age oyununda yerleşkede önem arz eden durumlar var. Bir yandan tuzaklar kurmanız gerekiyor diğer yandan şehrinizi savunmanız gerekiyor. Bu iş ne yazık ki öyle çok kolay değil. İyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. 

Multiplayer modu ile ön plana çıkan Game of War - Fire Age oyununda yazmış olduğunuz metinleri otomatik olarak karı taraftaki oyuncunun diline çeviriyor. Kaliteli grafiklere sahip olan Game of War - Fire Age oyununda oyun içi satın alma opsiyonları da bulunuyor. Oyun zevkinizi ikiye katlayan Game of War - Fire Age oyununu Android cihazınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,222
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.