Güzelleşelim - Makyaj İpuçları

Güzelleşelim - Makyaj İpuçları

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Makyaj İpuçları Güzellik Uygulaması

Güzelleşelim sitesinin içeriklerinin bulunduğu başarılı bir Android uygulamasıdır. İçerisinde güzellik, sağlık ve bakıma dair videolar, ipuçları bulundurmaktadır. 

Doğal makyaj bakımından sağlıklı yaşam için gerekli bilgiye kadar içerisinde çeşitli içerikler bulundurmaktadır. Özenle hazırlanmış sade bir arayüze sahip olan Güzelleşelim uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadr. Her kadının ilgisini çekecek içeriklerle karşımıza çıkan uygulama videolarla keyifli vakit geçirmenize olanak sağlıyor. Güzelliğinize güzellik katmak için bilgilerden faydalanabilirsiniz. Herkesin kolaylıkla uygulayabileceği şekilde akıcı bir şekilde hazırlanmıştır. 

Videoları izlemek için internet bağlantısına gereksinim vardır. Kendin yap, cilt bakımı, tırnak, makyaj ve saç ile ilgili kadınların ilgisini çekebilecek herşeyi bulundurmaktadır. Arama özelliği sayesinde istediğiniz konu hakkında hızlı bir arama yapabilirsiniz. Kaliteli içerikler sunan güzellik uzmanı ve sevimli mi sevimli Neşe Koçinbiga Bayraktar'ın videolarını çok seveceksiniz! 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sağlık
VERSIYON
1.2.4
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,400
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?