Harf Kutusu Kelime Oyunu

Harf Kutusu Kelime Oyunu

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Türkçe Kelime Bulma Oyunu

Android cihazlar için hazırlanmış Harf Kutusu Kelime oyununda kelime türetirken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir yapıya sahip kelime türetme oyunu olup karışık şekilde karşımıza çıkan harfleri birbirine bağlayarak yeni kelimeler türetmeye başlıyorsunuz. 

Türkçe'nizin iyi olduğuna aynı zamanda kelime hafızanızın da iyi olduğuna inanıyorsanız Harf Kutusu Kelime Oyunu oyunu tam size göre diyebilirim. Karşımıza çıkan 4x4 tabloda karışık şekilde dizilmiş olan harflerden kelime üretiyorsunuz. 3 farklı mod bulunduran Harf Kutusu Kelime Oyununda eğlence bu sayede doruklara çıkıyor. Zamana karşı yarışırken adrenali yaşadığınız Harf Kutusu Kelime oyununda klasik ve dinamik modları da bulunuyor. 

Klasik modda size verilmiş olan süre içerisinde harfleri kelime yapıp en yüksek puanı almalısınız. Zamana karşı modda ise kısıtlı bir zaman içerisinde en yüksek puan için çaba göstermeniz gerekiyor. Dinamik modda ise her kelime türettiğiniz zaman değişen harfleri kullanarak oyunu tamamlamanız gerekiyor. 

Harf Kutusu Kelime Oyununda aynı zamanda 3 farklı jokeriniz bulunuyor. Satırı kes, harfleri patlat ve rastgele gibi jokerleri kullanarak daha kolay bir şekilde kelimeleri bulabiliyorsunuz. Eğer sizde kelime oyunlarını seviyorsanız ve Türkçe kelime oyunu istiyorsanız Android cihazınıza bu oyunu yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
0.2.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,391
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?