Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Intense Ninja Go
Android İçin Ninja Koşu Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Biri sonsuz koşu oyunu mu dedi? Eğer burdaysanız aksiyon odaklı bir koşu oyununa başlamanın ufak evrelerini yaşıyorsunuz demektir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Intense Ninja Go oyununu Android cihazınızda oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde her zamanki gibi aksiyon ve eğlence var. Ninjanın kontrolünü üstlendiğiniz bu oyunda tehlikelerden sakınmanız gerekiyor. Her ne kadar uzağa giderseniz o kadar iyi puan alırsınız demektir. Sonsuz koşu oyunu olduğundan dolayı tabii ki koştuğunuz yolun sonunu göremiyorsunuz. Ama arkadaşlarınız arasında Intense Ninja Go oyununu oynayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışarak zevkli vakit geçirebilirsiniz. 

Milyonların oynadığı Temple Run ve Subway Surfers gibi oyunlardan ilham alan Intense Ninja Go oyunu ise Ninja'ları sevenler için tasarlanmış. Oyun içerisinde üç şeritli yolda ilerlemeniz ve karşınıza çıkan bonusları almanız gerkeiyor. Bu bonuslardan kastımız ise sebzeler ve pirinçler. Ee ninja olmak için sağlıklı beslenmeniz gerekiyor. 

Oyunun aslında grafikleri fazla iyi değil sanırım. Aksiyon odaklı olması elbette aksiyon severleri heyecanlandırıyor. Eğer sizde sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız birde Ninja'yı koşturun bakalım. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
7.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,385
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.